Świat biustonoszy

wysyłka za granicę 20 zł       powyżej 350zł wysyłka GRATIS

Wysyłka za granicę 20 zł 
Powyżej 350zł wysyłka GRATIS

Wizyta u Brafitterki czyli czego możesz się spodziewać

Naprawdę nie ma się czego bać!
Dobra brafitterka potrafi złagodzić dyskomfort klientki i sprawić, że nie będzie się Ona czuła skrępowana niecodzienną sytuacją gdy tak wiele uwagi poświęca się jej piersią. Jest cierpliwa i otwarta na sugestie, wszystko tłumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dobra brafitterka stara się wytłumaczyć dlaczego biust wygląda tak a nie inaczej i broń boże nie ocenia.

W moim salonie pracuję z klientką 1:1. Najpierw pytam klientkę o jej potrzeby, a następnie zapraszam do przymierzalni. Nie mierzę klientki metrem, ponieważ ustalenie rozmiaru to akurat najłatwiejsza czynność, której sprawne oszacowanie przychodzi wraz z doświadczeniem 😉

Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniejszy jest dobór fasonu. Aby go określić potrzebujemy niejednokrotnie przymierzyć kilka różnych modeli biustonoszy. W moim salonie w procesie profesjonalnego doboru biustonosza przez cały czas towarzysze klientce. Pomagam prawidłowo ułożyć biust, a tym samym dotykam piersi… więc nasuwa się pytanie: “Czy klientka się na to godzi?”

Oczywiście klientka może się na to nie zgodzić, prosząc jedynie o wskazówki bez kontaktu z jej ciałem. Jednak wtedy cała usługa jest trudniejsza do wykonania ale nie niemożliwa.

Po dopasowaniu rozmiaru i fasonu biustonosza klientka otrzymuje wskazówki dotyczące prania, suszenia i przechowywania bielizny oraz informacje o gwarancji i możliwości reklamacji.

Warto wspomnieć ,że brafitterkę odwiedzamy co pół roku. Wyjątkiem są kobiety w ciąży, matki karmiące oraz kobiety na diecie lub w trakcie terapii lekami hormonalnymi. Im polecany by dostosowały wizytę do własnej potrzeby.

Jak widać nie ma się czego bać 🙂
Jeżeli jednak nadal masz wątpliwości to zapraszam Cię do salonu aby samej sprawdzić jak to jest.

Barbara Ceska-Szatkowska

Shopping Cart
Scroll to Top