fbpx
Bielsko-Biała, ul Cechowa 14
+691 400 581

O nas

bielizna i braffiting

„Świat Biustonoszy” to nie tylko butik z bielizną. To miejsce, w którym prócz fachowej obsługi i niepowtarzalnego klimatu zapewniającego intymność i komfort zakupów, odkryjesz na nowo swoją kobiecość. Odwiedzając nas pamiętaj, że czas na zakupy to czas tylko dla Ciebie!

Nie ma za małych ani za dużych piersi, są tylko źle dobrane staniki.

Barbara Ceska-Szatkowska

Nasz zespół

BARBARA CESKA-SZATKOWSKA

Dyplomowana braffiterka, szkoleniowiec


Moja przygoda z bielizną zaczęła się 14 lat temu. Rozwijająca się pasja zaowocowała moją misją związaną z brafittingiem, a tym samym zwiększaniem świadomości u kobiet jak ważna jest dobrze dobrana bielizna.

Bardzo duży nacisk w swojej pracy kładę na aspekt zdrowotny w czym pomaga mi moje wykształcenie medyczno-psychologiczne.

Moją wiedzą służę nie tylko w butiku, ale także na różnego rodzaju spotkaniach organizowanych dla kobiet, gdzie dzielę się doświadczeniem w jaki sposób dobrze dobrany biustonosz pomaga nam dłużej zachować zdrowie i piękny wygląd.

PAULINA PASTERNIAK

Dyplomowana braffiterka

Mam na imię Paulina i pracuje jako brafitterka w Świat Biustonoszy – profesjonalny brafitting. Pierwsze kroki w branży bieliźniarskiej stawiałam w 2013 roku kiedy to zaczęłam pracę w jednym z polskich firmowych salonów bielizny. Był to czas kiedy zakochałam się w bieliźnie, a praca stała się moją pasją .Od tego momentu zbierałam doświadczenie w doborze biustonoszy oraz podjęłam kilka szkoleń ułatwiających moją pracę .Moim głównym priorytetem jest takie dobieranie bielizny aby każda kobieta nie zależnie od wieku czuła się w niej pięknie i wyjątkowo, a zarazem komfortowo.

EWA HANKUS

Dyplomowana braffiterka


Jestem Ewa i moja przygoda z brafittingiem rozpoczęła się ponad 2 lata temu .Wcześniej, przez 15 lat zajmowałam się projektowaniem i produkcją odzieży z naturalnych materiałów, dlatego wiem, jak dobrze dobrane ubranie ma wpływ na komfort i dobre samopoczucie kobiet. Dzięki moim profesjonalnym koleżankom z pracy oraz odpowiednim szkoleniom poznałam tajniki pracy z bielizną.