Wizyta u Brafitterki czyli czego możesz się spodziewać?

Naprawdę nie ma się czego bać!
Dobra brafitterka potrafi złagodzić dyskomfort klientki i sprawić, że nie będzie się Ona czuła skrępowana
niecodzienną sytuacją gdy tak wiele uwagi poświęca się jej piersią. Jest cierpliwa i otwarta na sugestie,
wszystko tłumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dobra
brafitterka stara się wytłumaczyć dlaczego biust wygląda tak a nie inaczej i broń boże nie ocenia.

W moim salonie pracuję z klientką 1:1. Najpierw pytam klientkę o jej potrzeby, a następnie zapraszam do przymierzalni. Nie mierzę klientki metrem, ponieważ ustalenie rozmiaru to akurat najłatwiejsza czynność, której sprawne oszacowanie przychodzi wraz z doświadczeniem.

Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniejszy jest dobór fasonu. Aby go określić potrzebujemy niejednokrotnie przymierzyć kilka różnych modeli biustonoszy. W moim salonie w procesie profesjonalnego doboru biustonosza przez cały czas towarzysze klientce. Pomagam prawidłowo ułożyć biust, a tym samym dotykam piersi… więc nasuwa się pytanie: „Czy klientka się na to godzi?”

 

Oczywiście klientka może się na to nie zgodzić, prosząc jedynie o wskazówki bez kontaktu z jej ciałem. Jednak wtedy cała usługa jest trudniejsza do wykonania ale nie niemożliwa.

Po dopasowaniu rozmiaru i fasonu biustonosza klientka otrzymuje wskazówki dotyczące prania, suszenia i przechowywania bielizny oraz informacje o gwarancji i możliwości reklamacji.

Warto wspomnieć ,że brafitterkę odwiedzamy co pół roku. Wyjątkiem są kobiety w ciąży, matki karmiące oraz kobiety na diecie lub w trakcie terapii lekami hormonalnymi. Im polecany by dostosowały wizytę do własnej potrzeby.

Jak widać nie ma się czego bać Jeżeli jednak nadal masz wątpliwości to zapraszam Cię do salonu aby samej sprawdzić jak to jest.

Barbara Ceska-Szatkowska