Jak dobrać biustonosz do sukni ślubnej?

Księżniczka, rybka, litera A, czy raczej klasyczna – to tylko jedne z elementów przy wyborze zjawiskowej sukni ślubnej. Równie istotnym jest to, aby przyszła panna młoda czuła się wyjątkowo, a jednocześnie swobodnie. Trudno sobie wyobrazić, aby ten kompromis udało się osiągnąć, bez odpowiednio dobranej bielizny – biustonosza. Na szczęście coraz więcej salonów sukien ślubnych i korzysta z solidnego wsparcia brafitterki.

Dlaczego salon sukien ślubnych potrzebuje szkolenia z barfittingu?

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego wybranie tej jedynej sukni ślubnej, wywołuje mocniejsze bicie serca u niejednej panny młodej. Po wyborze modelu sukni ślubnej, zostaje “tylko” dobrać dodatki w tym bieliznę, która zagwarantuje swobodę i poczucie komfortu. Jak dobrać idealny biustonosz do sukni ślubnej? Tutaj narzeczone często zdają się na profesjonalną pomoc personelu salonu. Żeby mieć pewność, że suknia nie przesunie się w trackie tańca, a fiszbiny nie będą uwierać, należy postawić na biustonosz. Niestety bez odpowiedniej wiedzy np. że świat nie kończy się na rozmiarze 75 C, czy też jak za pomocą biustonosza ukuć mankamenty figury, a wydobyć jej atuty, nawet najpiękniejsza suknia ślubna będzie źle leżała. Bez wątpienia odpowiednia wiedza z brafittingu to prawdziwy klucz do sukcesu, dlatego panie pracujące w salonie sukien ślubnych Agnes Fashion Group, zaprosiły Barbarę Ceską-Szatkowską do współpracy.

Szkolenie brafitterki w salonie sukien ślubnych.

Idealnie szkolenie to przede wszystkim praktyka połączona ze zdobywaniem wiedzy. Dlatego Barbara przygotowała sporo “brafittingowych” materiałów. Panie biorące udział w szkoleniu poszerzyły swoją wiedzę z zakresu m.in.:

  • jak biustonosz wpływa na prawidłową postawę sylwetki
  • jak poprawia wygląd i samopoczucie klientki,
  • jak dba o zdrowie.

Kolejny etap szkolenia to ćwiczenia praktyczne. Tak, jak w salonie dysponujemy różnymi modelami sukien ślubnych, tak dobrze jest znać odpowiednia modele biustonoszy, które podkreślą walory figury panny młodej i piękno sukni. Tutaj największą popularnością cieszą się biustonosze typu bardotka.

Uczestniczki szkolenia z otrzymały również certyfikaty z podstaw brafittingu i doboru biustonoszy do sukien ślubnych.

Dziękujemy paniom za zaangażowanie w trakcie szkolenia, bez wątpienia zdobyte umiejętności przydadzą się w codziennej pracy i polecamy każdej pannie młodej Agnes.

Ribbon
×
×
WordPress Popup